GoPay

Odběr novinek

Obchodní podmínky

Zákonné prohlášení

Tato stránka byla vytvořena a je spravována z České Republiky, tudíž je podřízena českému právnímu řádu a v případě jakéhokoliv rozporu bude tento řešen s pomocí soudů České Republiky.

 

Používání eshopu LXRecords

LXRecords nabízí tyto stránky pro Vaše osobní použití. Proto je a jejich obsah nesmíte využívat ke komerčním účelům nebo měnit, kopírovat, šířit, přesouvat, reprodukovat, publikovat, vytvářet odvozené práce nebo prodávat cokoli z obsahu a informací zde zobrazených.

 

Ceny

Mimořádně se může objevit chyba v zobrazení ceny nebo může nastat změna, která je mimo naší kontrolu. V tomto případě budete po obdržení objednávky informováni o správné ceně nebo nastalé situaci a v případě, že poté nebudete mít již o vyřízení objednávky zájem, bude tato stornována.

 

Reklamace

Na základě dokladu o provedeném nákupu, má zákazník 14 dní na vrácení produktu v nepoužitém stavu v případě nevyhovujícího nebo poškozeného produktu. V případě, že se jedná o chybu LXRECORDS ve smyslu dodání nesprávného produktu v rozporu s objednávkou nebo dodání poškozeného zboží, by měl zákazník bezodkladně kontaktovat LXRECORDS a tento zajistí po vzájemné domluvě zpětný odběr na vlastní náklady. V ideálním případě může zákazník poslat fotografii zboží, které chce reklamovat a na základě toho se celý proces velice urychlí. Naším cílem je především Vaše spokojenost a rychlost dořešení daného problému.

Pokud si zákazník přeje vrátit zboží z důvodů jiných než výše uvedených, bude poštovné k zaslání zboží zpět na LXRECORDS plně na zákazníkovi. Peníze za vrácené zboží budou uhrazeny v plné výši, mohou být použity k výměně za zboží stejné hodnoty, nebo jako částečné plnění za zboží s vyšší cenou.

Osobní údaje

S uvedenými osobními údaji kupujícího bude prodávající nakládat v souladu s platnými právními předpisy. Kupující poskytnutím uvedených  osobních údajů souhlasí s tím, aby jeho údaje, které vyplnil, byly využity prodávajícím za účelem nabízení služeb a produktů prodávajícího. Tyto údaje nebudou poskytnuty žádné další osobě, vyjma zpracovatele, kterého prodávající pověří zpracováním údajů. Údaje nezbytné pro řádné doručení zboží, předá prodávající smluvnímu dopravci (jméno, dodací adresa, telefon, email).


Nevyzvednutí zásilky

Objednávka v našem eshopu je závazná. V případě nepřevzetí dobírky účtujeme dle Obchodních podmínek smluvní pokutu ve výši 300,- kč. V případě následného neuhrazení pohledávky do 14 dnů bude tato postoupena k vymáhání včetně všech nákladů s tím spojených a úroků z prodlení (náš eshop je vybaven standartní funkcí sledování IP adresy objednavatele). Pokud byste měli během lhůty k vyzvednutí zásilky jakýkoli problém, kontaktujte nás emailem na info@lxrecords.cz a vše v klidu vyřešíme. Smluvní pokuta je opatření pro podvodné objednávky.

Naším cílem je Vám v pořádku dodat zásilku k Vaší spokojenosti, ne řešit sankce, takže samozřejmě jsme ochotni se v případě komplikací domluvit pokud nám dáte včas vědět např. o zpoždění převzetí.

Zákonná práva

Tyto smluvní podmínky nemají vliv na Vaše zákonná práva jako zákazníka.

 

Ceny poštovného pro ČR (Česká pošta)

ZDARMA pro objednávky nad 3000 Kč. Pokud této částky nedosáhnete a chcete ušetřit, doporučujeme platit za objednávku kartou (Gopay)

Při platbě kartou nebo e-platbou (GO PAY):


do 2kg (max cca 7desek): 79kč
nad 2kg (nad cca 7 desek): 149kč

Při platbě převodem:

do 2kg (max cca 7desek): 99kč
nad 2kg (nad cca 7 desek): 159kč

Při plabě dobírkou:

do 2kg (max cca 7desek): 149kč
nad 2kg (nad cca 7 desek): 199kč

Osobní odběr v Praze: 0kč

Ceny poštovného na Slovensko

Platební metody: (dobírka není možná)

GoPay
Bankovní převod
Poštovné:
do 0.5kg (1deska): 5.88EUR

0.5 - 1kg (2 - 3 desky): 7.71EUR
1 - 2kg (3 - 7 desek): 9EUR
nad 2kg (nad cca 7 desek): 10EUR

Při výběru plaby převodem se vám po odeslání objednávky zobrazí  detaily bankovního převodu, které vám také přijdou na váš email. Platbu prosím proveďte maximálně do 5 prac. dní.

Osobní odběr

Pokud si zvolíte osobní odběr, můžete se zboží vyzvednout v našem novém kamenném obchodě Roboutique na adrese Wenzigova 11, Praha 2 - ale pozor, až poté, co budete k osobnímu odběru vyzváni SMSkou a emailem.